Zostaw opinię
Primark
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Primark
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Primark

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Z plusów mogę wymienić, to poznałam sporo fajnych osób, z którymi do dziś utrzymuję kontakt. A pani Ilona powinna być stawiana za wzór do naśladowania, bo nierzadko robiła za dwóch. Mam do niej szacunek i ona zasługuje na stanowisko kierownicze.

Co można ulepszyć:

Z minusów. Przed otwarciem sklepu pracy było ogrom, ale obiecywali, że po otwarciu będzie supcio. No i nie było supcio, jak się okazało już w pierwszym tygodniu pracy. Dezorganizacja jeśli chodzi o grafik. Każda prośba o zmianę w grafiku spotykała się z negatywną odpowiedzią. Generalnie powinno się poświęcić więcej czasu pracy, niż mieć czas na życie prywatne. Urlop na żądanie był jedyną formą urlopu wypoczynkowego. Na otwarcie sklepu zatrudnili ponad 200 osób, po czym zaraz po otwarciu je pozwalniali. Potem narzekali, że ludzi do pracy nie ma, czasem jakichś nowych rekrutowali. Albo zabieranie godzin, albo kazanie przyjść na nadgodziny to był dzień jak co dzień. Kierownictwa na zmianie nie uświadczysz. A teraz specjalna wiadomość dla pani Menadżer z działu dziecięcego — karma wraca. Stosuje pani mobbing i proszę mi wierzyć, że pewnego dnia to wyjdzie na jaw i mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wobec pani konsekwencje prawne.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Zatrudniłam się na 2/3 etatu w Warszawie. Pracuję tu miesiąc i jak na razie to bardzo mi się tu podoba. Otrzymałam porządne szkolenie, jeśli potrzeba, to mogę mieć dodatkowe. Bardzo fajna atmosfera między kierownikami a pracownikami, nie ma kwasów. Otwarcie sklepu to była jedna wielka impreza. Torty i poczęstunek przez 3 dni dla pracowników, co było dla mnie szokiem. Pracy jest dużo i to trzeba przyznać, ale też płacą adekwatnie więcej niż w innych firmach. Dla mnie spoko. Największym plusem jest chyba część socjalna, bardzo duża kuchnia, gdzie można sobie podgrzać jedzenie i usiąść i spokojnie zjeść. Sprzęt nowy ipachnący, super :) Są też nowoczesne budki telefoniczne, gdzie można sobie pójść i porozmawiać. Jest to mega pozytyw i współczuję tym z nas, którzy przez tą pandemię niestety stracili pracę. Także Primark daje nadzieję na lepsze jutro :)

Co można ulepszyć:

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Uwielbiany zarówno przez fanów mody, jak i osoby ceniące jakość, Primark jest powszechnie uznawany za popularne miejsce, w którym można nabyć ubrania zgodne z najnowszymi trendami w przystępnych cenach.

Primark to międzynarodowy detalista, który oferuje najnowszą modę, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego w najlepszych cenach. Mówiąc prościej, świetny styl w świetnych cenach.

Primark otworzył swój pierwszy sklep w Dublinie w 1969 r. pod nazwą „Penneys” i obecnie działa w postaci 380 sklepów w trzynastu krajach Europy i Ameryki.

Zdjęcia od pracowników firmy Primark

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Primark

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Primark do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Primark 2 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Primark

2 pracowników firmy Primark ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,4 z 5

💼 Jak pracownicy Primark oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Primark ocenia pracę zarządu na 3,5 z 5

📈 Jak pracownicy Primark oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Primark ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5