Zostaw opinię
Wiśniowski
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Wiśniowski
Pensja
Źle
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

0 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Wiśniowski

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Masakra i żal, nie wypłacili kasy na święta, bo jej nie mają. A pracy jest opór, nie idzie przerobić, ludzie w weekendy musieli przychodzić albo na drugą zmianę.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Pracuje w firmie 2-5 lat
Nie poleca tego pracodawcę

Co można ulepszyć:

Jak na obecne czasy, sytuacja w firmie jest stabilna i pracy jest dużo — co widać po ilości zamawianego towaru, a w związku z tym ile jest załadunków ciężarówek. I pomimo tego, że widać, że firma nie bieduje, to zapłaciła tylko część trzynastych pensji, zwalając winę na chwiejną sytuację rynkową i obiecując, że wypłacą resztę w drugiej połowie roku. Nadszedł grudzień, a o drugiej części trzynastek ani widu, ani słychu. Doszły nas nawet słuchy, że nie wypłacą bonów świątecznych, pomimo tego, że są finansowane z funduszu socjalnego. Także fajnie jest, pozdrawiam.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Unikajcie tej firmy, no chyba że chcecie pracować prawie za darmo i nie przeszkadza wam, że w grudniu wyrzucą was bez pretekstu! Już od kilku lat takie sytuacje się dzieją w stosunku do nowych pracowników. Było mi przykro patrzeć, jak ludzie, którzy naprawdę ostro cisnęli przez sezon, z końcem roku wylatywali z firmy. Mega było mi ich szkoda, a ta firma niech się opamięta lepiej, bo tak być nie powinno.

Czy ta opinia jest użyteczna?01
Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Zdjęcia od pracowników firmy Wiśniowski

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Wiśniowski

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Wiśniowski do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Wiśniowski 0 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Wiśniowski

3 pracowników firmy Wiśniowski ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,9 z 5

💼 Jak pracownicy Wiśniowski oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Wiśniowski ocenia pracę zarządu na 3,4 z 5

📈 Jak pracownicy Wiśniowski oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Wiśniowski ocenia karierę w firmie na 3,4 z 5