УНТ, Інформаційне Агентство

Фото УНТ, Інформаційне Агентство

Отзывы о УНТ, Інформаційне Агентство

Плюсы: Не знаю таких. если вам нервы не жалко, вам сюда.

Что можно улучшить: Ниже положительный спам от ВВ, это спам и есть. Ничего правдивого нет, ни каких соц пакетов или вовремя ЗП. Зарплата, если вы ее увидите будет занижена в 20 раз. Требования по должности не адекватные, то есть завышении в 20 раз. Коллектива нет, там 100% текучка. От ВВ уважения не ждите, либо он вас опустит, либо он вам наобещает с 3 горы. Еще раз упомяну, ни льгот, ни соц пакетов нет и официально по трудовой, вас никто не оформит.

Перспектива работы, если вы все таки в это вляпались, сбежать через пару месяцев.

Плюсы: нема) Вадиме Во... (лінь писати), не ображайтесь: чорний піар теж піар)))

Что можно улучшить: "Они", тобто "пан" Вадим Воло... - клад для психіатрів): манія переслідування, моральний садизм, фобія "опозориться", паталогічна манія чистоти, гостра грошофілія, онтологічна жадібність, нарцисизм, комплекс наполеона.....список нехай продовжать його наступні "жертви"))

Честно говоря, так и не поняла :))

Плюсы: "УНТ до вересня 2015 року стане головним Інформаційним агентством України! Москальської ворожої мови на сайті і серед працівників немає!" –

_____________________

Ну, по-перше, аудиторія у вас двомовна, як я помітила;) Тому давайте тут не будемо лицемірити. По-друге, не раджу зарікатися щодо першості з-поміж інших агентств, однак неодмінно бажаю вам у цьому успіху.

Что можно улучшить: Це не негативні, а швидше просто об єктивна оцінка роботи керівників каналу;) Не ображайтесь, але робіть висновки!

Почитала тут відгуки про керівництво і додам свої 5 копійок. Не знаю, може мені здалося, але В. В. цілком нормальна адекватна людина. У всіх є таракани. Однак він вимогливий. Інколи навіть дуже. Інколи навіть може накричати. Ось це хотілося б порадити йому тамувати в собі, оскільки ми в суспільстві знаходимось, а не на безлюдному острові. А горлати на своїх працівників - це вищий прояв неповаги і невихованості. А звинувачувати когось у тому, що під нього "копають" - це вже, вибачте, якась шизофренія. Дуже сподіваюся, що це не є так, як написали тут у відгуках.

Загалом, враження нормальні. Не варто забувати, що керівники теж люди, на яких покладено чималу відповідальність - створення нового медіяпродукту й, відповідно, докладення всіх зусиль, щоб канал не закрився щойно відкрившись. Будьмо лояльнішими, товариство.

Работает в компании 1-2 года

Плюсы: Дружній колектив, хороші умови праці, повний соцпакет. Стабільність це головне. Наш ефір виключно українська мова, головне що цінують в УНТ, це професійність та чесність. Дякую керівництву.

Что можно улучшить: все добре

Работает в компании 3-5 лет

Плюсы: В Інформаційному агентстві УНТ, працюю і буду працювати, так як колектив та умови праці чудові.

Вас вітаєм з Новим роком!

А наступним нашим кроком

Побажання щастя є.

Хай зозуля накує

Вам ще років сто кохання,

Визнання і процвітання.

Доля вірно хай пильнує,

Всюди успіх вам дарує,

Друзів вірних, сонця світло,

Здійснення всього на світі.

Хай цей рік дарує вам

Велич мрій, думок і планів, і веселих пару грамів

За здоров’я й радість нам.

Что можно улучшить: працюю сьогодні(((

Работает в компании 3-5 лет

Плюсы: З новим роком друзі!

Приєднуюсь до своїх колег, в УНТ все стабільно. Якщо хтось звільнюється так по сімейним або особистим причинам. Я працював на багатьох каналах, там звільнюють людей кожен день. В УНТ звільнюють за куріння або прогул. Офіс дуже хороший, хто був погодиться що все, меблі і обладнання нові. чисто тепло, завжди б так.

В травні обіцяють заробітню платню збільшити.

З запуском нової студії буде ще краще.

Что можно улучшить: палити прийшлось кинути, хорошо це чи погано? мабуть хорошо.

Сьогодні і всі свята будемо працювати.

в коментах з підписами "аноніми" та інші таких людей не пам'ятаю, сайт О РАБОТЕ, інструмент мочити конкурентів, пиши що хочеш і ніхто не дізнається хто автор.

Плюсы: Підтримую Олексія в УНТ все добре! Хто працює добре того цінують на любій роботі.

На сайті "о работе" треба свої послуги рекламувати.

Презентаційний фільм в телевізійному форматі MPEG-4, якості Full HD 1920x1080 хронометраж від 2-х до 60 хв.

Фільм (ролик) на профільну тему з використанням наданих фото та відео матеріалів, що презентує основну концепцію Вашого бізнесу, як найпотужніший інструмент просування бренду компанії або послуги на ринку .

Презентаційний фільм – це фактично «візитівка» фірми, в якій зазвичай описуються основи діяльності компанії: історія, цілі, завдання та перспективи розвитку.

Ролик допоможе Вам досягти основної мети – ефективно донести до цільової аудиторії важливу інформацію та вкаже на конкретний продукт або послугу. Матеріалами для створення фільму стануть надані Вами фото- та відеоматеріали, а також відео, що буде зняте нашими спеціалістами.

За допомогою презентаційного, іміджевого, корпоративного відео Ви зможете:

• Презентувати свою компанію, продукцію, послуги.

• Заявити про нові бізнес-проекти та озвучити новини вашої компанії.

• Показати свою перевагу над конкурентами.

• Підкреслити індивідуальність, зміцнити авторитет та репутацію.

• Донести матеріал саме до Вашої цільової аудиторії.

• Зробити чіткий та зрозумілий глядачеві заклик до дії.

• Знайти бізнес-зв’язки та цільову аудиторію потенційних споживачів.

• Вивести бізнес на новий рівень – за межі Вашого регіону.

• Завоювати позитивний імідж для свого бізнесу.

• Збільшити прибуток за рахунок демонстрації відеороликів, що відмінно працюють як в інтернеті, так і на телебаченні.

Зйомка може проходити у Вашому офісі, підприємстві в форматі інтерв’ю з керівником, або представником компанії.

Презентаційний фільм зараз є не розкішшю, а необхідністю, адже саме він дозволяє Вам візуалізувати ваші товари, послуги, громадську позицію, донести до суспільства важливу інформацію та досягти своїх цілей.

Вартість створення презентаційного фільму - від 10000 гривень.

Что можно улучшить: В УНТ все добре", хоча на жаль сьогодні в мене й в 15 моїх колег робочий день((( студію нову до кінця лютого треба зробити. "Свобода слова" на ICTV на другий план відійде)

А на сайті "О работе" треба свої послуги рекламувати) що й зробила).

Плюсы: нет

Что можно улучшить: Хватит одной минуты общения с директором, что бы понять - он параноик, в телевидении полный ноль. Нахватался теории и пытается учить людей как с опытом так и без. Текучка кадров -просто бурная река, особенно журналистов. Такое ощущение, что ему нравиться морочить голову молодым девчонкам, просто хочет по общаться, что ли?! Перспектив ни каких, абсолютно. Хорошие, опытные профессионалы выдерживают максимум месяц и уходят сами. Ищите вакансии в других медиа, не тратьте свое время, но разве что вы мазохист, и зарплата вам не нужна.

Украинское народное телебачення - інтернет-телеканал, мовлення якого складають інформаційні, розважальні та пізнавальні програми, наукові та документальні фільми.