Работа в Галичина

Отзывы сотрудников о компании Галичина

Молочна компанія „Галичина“ — це молоко з Карпат та давні традиції молочарства, які у поєднані з європейськими технологіями дозволяють створити живий і корисний продукт із багатим смаком.

Асортимент ТМ „Галичина“: йогурти, маслянка, десерти, кефір, сметана. Живі йогурти „Галичина“ містять набір трьох корисних молочнокислих бактерій, які створюють потрійний захист для організму людини. А запозичена з народних рецептів Карпатська маслянка доповнена натуральними ягідними сиропами та ароматною ваніллю.

Працівники молочної компанії „Галичина“ — наша найбільша цінність. Це потужний колектив, який на сьогодні налічує понад 3500 працівників.

Усі вони – професіонали у своїй справі, а також володіють необхідними діловими якостями, такими як: пунктуальність, відповідальність, товариський дух та спрямованість на результат. Якщо ці риси відображають Вашу життєву позицію та ставлення до роботи, будемо раді бачити Вас у нашій команді професіоналів!

Молвест
Health & Nutrition