Работа в Дизайн Полідрук, ПП

Отзывы сотрудников о компании Дизайн Полідрук, ПП

Підприємство "Дизайн Полідрук" було створене в 2007 році. Основним видом нашої діяльності є широкоформатний повноколірний УФ друк на різноманітних поверхнях. За три роки діяльності ми розширили спектр послуг, розпочавши продаж витратних матеріалів для поліграфії. Наші клієнти- це українські фірми-виробники, які працюють в області реклами, упаковки, поліграфії, будівництва, дизайну та ін. Нашою основною метою є побудова чесних партнерських відносин з клієнтами.

Тому ми завжди в змозі запропонувати своїм клієнтам технічну підтирмку та консультації спеціалістів. Постійний розвиток бізнесу приві до впровадження в 2010 році лінії з виробництва скотчу. Розширенням видів діяльності, безперечно, керує бажання розвиватися з ринком, впливати на його формування та розвиток. Ми завжди раді вітати в нашому колективі молодих цілеспрямованих людей, які бажають стати членами міцної команди і впевнено будувати шлях до лідерства.

Почта России
МТС