WritersBoom

4,9

Фото WritersBoom

Отзывы о WritersBoom

Работает в компании 1-2 года Тернопіль

Плюсы: Хороша робота для додаткового заробітку, коли маєш постійну роботу або досі навчаєшся, тому що працюєш лише у вільний час і бачиш дедлайни усіх замовлень. Самі ж замовлення обираєш самостійно; також відправляють списки замовлень, що можуть зацікавити тебе як виконавця.

Что можно улучшить: Наразі все влаштовує

Работает в компании 1-2 года Луцьк

Плюсы: - вільний графік роботи
- обираю замовлення самостійно
- служба підтримки 24/7
- щомісячна виплата заробітної плати, 25 числа
- можливість отримання заробітної плати на картку ПриватБанку
- завжди є можливість отримати додаткові матеріали, що допоможуть написти роботу та й зрозуміти суть сайту

Что можно улучшить: - кількість замовленнь в системі залежить від сезону
- отримувати замовлення одразу, а не чекати підтвердження

Работает в компании 1-2 года Луцьк

Плюсы: - вільний графік
- можливість самостійно обирати замовлення
- служба підримки, що працює 24/7
- отримання заробітної плати на картку ПриватБанку

Что можно улучшить: - можливі доопрацювання зі сторони клієнта
- на жаль, спілкування з клієнтом відбувається тільки через повідомлення

Работает в компании 1-2 года Полтава

Плюсы: Роботою задоволена! Дозволяє заробляти, проявити себе і самоудосконалюватися. Буду продовжувати співпрацю з Writersboom.

Что можно улучшить: - дзвінки після 22:00

Работает в компании Чернігів

Плюсы: - вільний графік
- можливість обирати замовлення самостійно
- служба підтримки, що працює цілодобово
- дозволяє проявити свої знання і удосконалюватися

Что можно улучшить: - певний час розглядається заявка, що подається на замовлення
- можливості кар`єрного росту є, але якщо пишеш не постійно, то важко виконати усі необхідні умови

Работает в компании меньше года Житомир

Плюсы: На даний момент замовлень менше, але всеодно є можливість обирати замовлення і не залишатися без роботи, протягом цього періоду

Что можно улучшить: Звичайно хотілося б більше замовлень

Работает в компании 1-2 года Полтава

Плюсы: Влаштовує вільний графік роботи, що дозволяє організувати день з урахування власних потреб. Ну, і звичайно, те що замовлення ти обираєш сам, а тобі їх не нав`язують.

Что можно улучшить: Жодних зауважень нема

Работает в компании 1-2 года Рівне

Плюсы: - велика кількість замовлень
- можливість обирати їх самостійно
- служба підтримки працює цілодобово
- спілкування відбувається англійською мовою

Что можно улучшить: - роботи інколи приходять на доопрацювання від клієнтів, хотілося б на це більше часу
- інколи бувають дзвінки після 22:00, якщо щось термінове

Работал в компании меньше года Киев

Плюсы: Свободный график, четко видны дедлайны
Выплаты без обмана
Сайт понятный, есть много полезной информации, ссылок, примеров
Большой выбор заказов на разные темы
Попадаются очень легкие или интересные заказы
Много заказов, в которых можно выбрать тему самому
Поддержка помогает, если есть вопросы
Хороший вариант подработки для студентов, которым не хватает стипендии

Что можно улучшить: Фиксированная цена за страницу, вне зависимости от сложности работы. В результате попадаются "гении", которые заказывают план диссертации на 2 страницы по копеечной цене
Карьерный рост присутствует, но ничего существенного не дает
Сайт медленный, но терпимо
Поддержка не всегда хорошая, смотря, как повезет. Иногда могут отделаться стандартной копипастой, вместо того, чтобы вникать в вопрос
Выплаты стандартно раз в месяц, самому снять деньги в любой день нельзя
Горы бессмысленного спама на почту а-ля "посмотрите, тут заказ по вашей специальности"

винонавець

Работает в компании меньше года Ужгород

Плюсы: Дуже рада даній роботі, тому що є можливість працювати з дому. Все що потрібно це комп`ютер з доступом до мережі Інтернет, бажання і натхнення працювати. Просто не очікувала, що мене так зацікавить дана робота, по можливості буду приділяти весь вільний час написанню робіт.

Что можно улучшить: Потрібно чекати певний час, щоб за тобою закріпили замовлення, хотілося б, щоб це відбувалося швидше

Работает в компании 1-2 года Житомир

Плюсы: Працювала і буду продовжувати співпрацю з Writersboom. Неймовірний вибір замовлень, інколи просто не можу обрати, яке саме цікавіше для мене.

Что можно улучшить: Різний час виконання замовлень, на деякі мені просто не вистачає часу

Работает в компании 1-2 года Ужгород

Плюсы: Хотіла б зазначити кілька особливостей роботи на цьому сайті:
• вимоги до написання робіт високі;
• потрібно вільно володіти англійською мовою;
• не можна спізнюватися з доставкою роботи;
• будьте готові до того, що клієнт може повернути роботу назад і просити або дописати, або переписати щось;
• іноді потрібно самому шукати додаткові матеріали або певні програми для написання замовлення;
Але значною перевагою є те що я можу самостійно обирати замовлення з тим терміном, що зручний мені. Графік гнучкий, я працюю коли у мене є вільний час, також дуже добре, що служба підтримки працює цілодобово і якщо виникають запитання завжди можна звернутися по допомогу!

Что можно улучшить: Якби усі матеріали надавалися клієнтом, пошук інколи займає час

Работает в компании 1-2 года Стрий

Плюсы: Ніколи не думала, що мене може зацікавити робота такого типу, але після першого затвердженого замовлення і отримання заробітньої плати, зрозуміла що я хочу продовжувати писати замовлення. Замовлення є настільки цікавами, що з кожним замовлення ти дізнаєшся щось нове. Інколи клієнти просять дещо доопрацювати у замовленні, але на це завжди надається достатньо часу і якщо виникають запитання служба підтримки зв`яжеться з клієнтом за додаткою інформацією!

Что можно улучшить: Потрібно зачекати певний час на те, щоб розглянули твою заявку

Фрилансер

Работает в компании меньше года Полтава

Плюсы: Спочатку не хотів реєструватися, проходити усі етапи даної реєстрації, але все ж таки переконав себе і завершив реєстрацію, і не жалкую! Кожного дня знаходжу замовлення для себе, різні терміни замовлення дозволяють поєднати щоденну роботу і роботу з Writersboom.

Что можно улучшить: Реєстрація займає певний час, але воно цього варте

Автор

Работает в компании меньше года Луцьк

Плюсы: Дуже задоволена співпрацею з Writersboom. Хотілося б писати більше замовлень, але багато часу приділяю навчанню. Буду і надалі продовжувати співпрацю!

Что можно улучшить: Час від часу замовлення приходять на доопрацювання і потрібно поєднувати навчання і роботу

автор

Работает в компании меньше года Запорожье

Плюсы: Неймовірна кількість замовлень на різноманітну тематику. Ця робота дозволила мені не лише проявити свої знання у деяких предметах, а й дізнатися щось нове і розвивати свої вміння.

Что можно улучшить: Хотілося б, щоб заявка на замовлення розглядалася швидше

письменник

Работает в компании меньше года Черкассы

Плюсы: Мені подобається ця робота через графік. Графік вільний, тому що ти самостійно обираєш собі замовлення і бачиш термін за який його потрібно виконувати, це дозволяє поєднати і роботу, і захоплення. Рекомендую усім!

Что можно улучшить: Були запитання щодо правильного оформлення робіт, але служба підтримки не тільки пояснила як потрібно це правильно робити, але й надіслала корисні матеріали.

Работает в компании меньше года Ужгород

Плюсы: Працюю викладачем англійської мови і шукала роботу для додаткого заробітку. Повністю влаштовує вільний графік, що дозволяє поєднувати разом дві роботи.

Что можно улучшить: Хотілося б, щоб замовлення надавалися одразу після того як подається заявка

Работает в компании 1-2 года Житомир

Плюсы: Дякую за можливість проявити себе і займатися улюбленою справою! Дуже приємно те, що служба підтримки працює цілодобово і завжди готова допомогти. Заробітна плата нароховується один раз у місяць і завжди вчасно

Что можно улучшить: Інколи буває так, що замовлення відправляють на доопрацювання, але в мене таке ставалося не часто.

фрілансер

Работает в компании меньше года Київ

Плюсы: Мене повністю влаштовує вільний графік роботи, працюю коли маю вільний час і бажання! Сам обираю замовлення, хоча дуже приємно, коли служба підтримки надсилає певні замовлення, що можуть бути мені до вподоби!

Что можно улучшить: Були певні труднощі з форматом перших замовлень, але служба підтримик допомогла все виправити

WritersBoom — українська компанія, яка співпрацює із авторами-фрілансерами. Ми покликані допомагати людям знайти саме ту роботу, яка, окрім прибутку, буде приносити задоволення. Наша мета — змінювати життя людей, допомагаючи їм у втіленні мрій.