WritersBoom

4,9

Фото WritersBoom

Отзывы о WritersBoom

Фрилансер

Работает в компании меньше года Полтава

Плюсы: Спочатку не хотів реєструватися, проходити усі етапи даної реєстрації, але все ж таки переконав себе і завершив реєстрацію, і не жалкую! Кожного дня знаходжу замовлення для себе, різні терміни замовлення дозволяють поєднати щоденну роботу і роботу з Writersboom.

Что можно улучшить: Реєстрація займає певний час, але воно цього варте

Автор

Работает в компании меньше года Луцьк

Плюсы: Дуже задоволена співпрацею з Writersboom. Хотілося б писати більше замовлень, але багато часу приділяю навчанню. Буду і надалі продовжувати співпрацю!

Что можно улучшить: Час від часу замовлення приходять на доопрацювання і потрібно поєднувати навчання і роботу

автор

Работает в компании меньше года Запоріжжя

Плюсы: Неймовірна кількість замовлень на різноманітну тематику. Ця робота дозволила мені не лише проявити свої знання у деяких предметах, а й дізнатися щось нове і розвивати свої вміння.

Что можно улучшить: Хотілося б, щоб заявка на замовлення розглядалася швидше

письменник

Работает в компании меньше года Черкассы

Плюсы: Мені подобається ця робота через графік. Графік вільний, тому що ти самостійно обираєш собі замовлення і бачиш термін за який його потрібно виконувати, це дозволяє поєднати і роботу, і захоплення. Рекомендую усім!

Что можно улучшить: Були запитання щодо правильного оформлення робіт, але служба підтримки не тільки пояснила як потрібно це правильно робити, але й надіслала корисні матеріали.

автор

Работает в компании меньше года Ужгород

Плюсы: Працюю викладачем англійської мови і шукала роботу для додаткого заробітку. Повністю влаштовує вільний графік, що дозволяє поєднувати разом дві роботи.

Что можно улучшить: Хотілося б, щоб замовлення надавалися одразу після того як подається заявка

фрілансер

Работает в компании 1-2 года Житомир

Плюсы: Дякую за можливість проявити себе і займатися улюбленою справою! Дуже приємно те, що служба підтримки працює цілодобово і завжди готова допомогти. Заробітна плата нароховується один раз у місяць і завжди вчасно

Что можно улучшить: Інколи буває так, що замовлення відправляють на доопрацювання, але в мене таке ставалося не часто.

фрілансер

Работает в компании меньше года Київ

Плюсы: Мене повністю влаштовує вільний графік роботи, працюю коли маю вільний час і бажання! Сам обираю замовлення, хоча дуже приємно, коли служба підтримки надсилає певні замовлення, що можуть бути мені до вподоби!

Что можно улучшить: Були певні труднощі з форматом перших замовлень, але служба підтримик допомогла все виправити

автор любитель

Работает в компании меньше года Чернігів

Плюсы: У мене є можливість обирати замовлення самостійно і працювати коли є вільний час, це дає можливість поєднувати навчання і роботу! Також служба підтримки працює цілодобово, що є дуже зручно, тому що роботи інколи пишу після 6 вечора!

Что можно улучшить: На даний момент мене все влаштовує

перекладач

Работает в компании меньше года Луцьк

Плюсы: - велика кількість замовлень
- вільний графік роботи
- своєчасна виплата заробітної плати
- служба підтримки, що працює цілодобово

Что можно улучшить: Хотілося б, щоб на деякі доопрацювання надавалося більше часу

автор

Работает в компании меньше года Суми

Плюсы: Певний час шукав роботу для додаткого підробітку і вирішив співпрацювати з Writersboom.com. Не був впевнений, що мені сподобається, але зараз ця робота це основний мій дохід. Дозволяє не лише заробити кошти, а й проявити себе і свої знання і таланти.

Что можно улучшить: Декілька разів доводилося доопрацьовувати роботи відповідно до клієнтських коментарів, але завжди надавалося достатньо часу на це

фріланс виконавець

Работает в компании меньше года Рівне

Плюсы: Дуже довго шукала роботу такого плану, з вільним графіком. Робота на Writersboom.com дала мені цю можливість, я можу спокійно по декілька годин після навчання працювати над замовленням. Подобається те, що я самостійно обираю замовлення для себе з відповідним терміном. Дуже хвилювалася, коли отримала перше замовлення, мала безліч запитань але служба підтримки мені все пояснила і якщо зараз маю запитання то без вагань звертаюся до них!

Что можно улучшить: Страшенно хвилювалася щодо реєстрації, але вона пройшла успішно

WritersBoom — українська компанія, яка співпрацює із авторами-фрілансерами. Ми покликані допомагати людям знайти саме ту роботу, яка, окрім прибутку, буде приносити задоволення. Наша мета — змінювати життя людей, допомагаючи їм у втіленні мрій.