NaVa, центр красоты (НаВа)

4,6
4,9
4,8
4,4

Фото NaVa, центр красоты

Отзывы о NaVa, центр красоты

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Відмінне робоче місце, клієнти яких обдзвонюєш адекватні, зарплату вчасно

Что можно улучшить: Поки все влаштовує

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Мені подобається строгість керівництва, вони не роблять поблажок ні для себе ні для співробітників. Добре працюєш - добре отримуєш

Что можно улучшить: Графік не зручний при поєднанні з навчанням

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Чи не важка робота, безкоштовне навчання, висока зарплата

Что можно улучшить: Не зручний графік

косметолог

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Платять під час і зарплата залежить саме від особистої роботи, а не тільки від кількості годин

Что можно улучшить: За все запізнення, навіть на 5 хвилин платиш штраф, але ж салон знаходиться в центрі міста і можна не встигнути через затори

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Робота не складна, але вимагає посидючості, як і при будь-якій роботі з дзвінками. Правда люди ввічливі, і не лаються по телефону

Что можно улучшить: Поки що мінусів на цій роботі не побачила

косметолог

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Людське ставлення від керівництва, зарплату видають під час, цікава робота

Что можно улучшить: Складно пробиватися по рейтингу, потрібно прикладати багато зусиль

Работает в компании меньше года Львов

Плюсы: Відмінне місце розташування, графік підлаштовується під тебе практично, багато вільного часу, хороша зарплата

Что можно улучшить: Бракує корпоративів і якихось общеколлектівних заходів

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Не дивлячись на маленький час праці в салоні, зрозуміла що це цікаве місце. Гарні відношення між керівництвом та косметологами, безкоштовне навчання, всю заробітну плату видали як і обіцяли вчасно та повною

Что можно улучшить: Не зручний для навчання графік

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Це була краща робота на даний момент мого життя. Поперше взяли без досвіду, платили гарні гроші і давали вибирати графік. По друге це відношення гарні в колективі. І найголовніше - мені дали гарні рекомендації хоча поспішно змінила місто роботи з своїх обставин

Что можно улучшить: Нарікань немаю

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Імпонує підхід керівництва та рейтингова система: всім дали однакові умови і вже хто краще віддається роботі той і отримує більше грошей. Зручний графік дозволяє допомогати вдома і мати час на себе

Что можно улучшить: нема місця де поїсти чи відпочити від клієнтів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Зручний графік, нормальний колектив, досить висока заробітна плата і платять вчасно

Что можно улучшить: Більше семінарів чи курсів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Керівництво робить все щоб працівники були задоволені: рейтингова система, висока зп, корпоротиви, семінари

Что можно улучшить: Не зовсім зручний графік для навчання

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Керівництво відноситься як до людини, і якщо хочешь розвиватися вони дають всі умови. Гарна ЗП та графік

Что можно улучшить: Поки все подобається

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Цікава та не важка робота, що може стати хобі яке добро оплачується, нажаль друга вагітність змінила мої плани щодо нави, проте враження з цієї роботи залишились гарні

Что можно улучшить: Нема до побалакати з дівчатами

Работает в компании меньше года Львов

Плюсы: Отличная зарплата и берут без опыта работы. График позволяет уделять время ребенку и учебе

Что можно улучшить: Высокие требования к внешнему виду (ухоженность, одежда)

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Коли звикаєшь до такої роботи, то змінюєшься - завжди на позитиві, слідкуєшь за собою як професіонал, вишукано вдягаєшься, навчаєшься спілкуватися з різними класами людей. Як приємний бонус висока заробітна плата та зручний графік

Что можно улучшить: Я була всім задоволена

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Висока зарплата, чудовий колектив, цікава робота, на яку беруть навіть без досвіду та навчають

Что можно улучшить: Не дуже зручне розташування

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Я відкрила в себе любов до косметології завдяки цьому салону, почала розвиватися, бо для цього керівництво зробило все можливе - семінари, додаткова інформація. Зарплата висока, якщо працювати і не лінитися

Что можно улучшить: Мене все влаштовує

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Чудові відношення у колективі, зарплата досить висока та виплачується без затримок, зручне місце розположення салону

Что можно улучшить: Нема де посидіті з колегами та відпочити

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Ненабридлива робота, висока заробітна плата, зручний графік та розташування салону

Что можно улучшить: Не звична для мене рейтингова система

Красота — это большая сила

Специализация NaVa — коррекция возрастных изменений кожи лица. Комплексные программы NaVa предусматривают интенсивный салонный уход и ежедневный поддерживающий домашний уход. Выбор программы зависит от индивидуальных потребностей кожи и предпочтений относительно коррекции эстетических несовершенств. Интенсивные курсовые программы применяются два раза в год. Остальное время рекомендуется использовать поддерживающий уход за кожей по индивидуальным показателям.