NaVa, центр красоты (НаВа)

4,8
4,4

Фото NaVa, центр красоты

Отзывы о NaVa, центр красоты

Работает в компании меньше года Львов

Плюсы: Мені все подобається на цій роботі, особливо співвідношення вкладених зусиль - зарплата

Что можно улучшить: Робота в жіночому колективі не проста завжди

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Мені дуже сподобалося працювати в цьому салоні, за три місяці ми стали повноцінною сім'єю, і наша чарівна керівниця нам як мама!

Что можно улучшить: Я була задоволена всім

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Швидке і цікаве навчання і ось я вже добре заробляю, тому що легко знаходжу підхід до клієнтів

Что можно улучшить: Немає місця для відпочинку, щоб без поглядів керівництва і клієнтів можна було посидіти

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Було нелегко звикнути до режиму роботи, колективу і вимогливому керівництву. Зате окупилося все професійним ростом і високою зарплатою

Что можно улучшить: Істеричні клієнти. Шкода цього не виправити

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Відмінне керівництво і колектив, на роботу ходжу із задоволенням. Зарплата висока

Что можно улучшить: Немає місця для обіду

на телефонi

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Нормальна зарплата, хороші відносини в колективі, безкоштовне навчання

Что можно улучшить: Потрібно багато сидіти, це стомлює

оператор

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Робота оператором зазвичай невдячна через психованих клієнтів. Але тут максимум це трохи незадоволені жінки часом процедури. Ти ввічлива і вони відповідають тим же. До того ж зарплата набагато більше ніж в тому ж привате.

Что можно улучшить: нема чого

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Робота приносить задоволення і гроші. А це чи не головне?

Что можно улучшить: Складно в колективі з одними жінками

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Відмінне робоче місце, клієнти яких обдзвонюєш адекватні, зарплату вчасно

Что можно улучшить: Поки все влаштовує

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Мені подобається строгість керівництва, вони не роблять поблажок ні для себе ні для співробітників. Добре працюєш - добре отримуєш

Что можно улучшить: Графік не зручний при поєднанні з навчанням

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Чи не важка робота, безкоштовне навчання, висока зарплата

Что можно улучшить: Не зручний графік

косметолог

Работал в компании меньше года Львiв

Плюсы: Платять під час і зарплата залежить саме від особистої роботи, а не тільки від кількості годин

Что можно улучшить: За все запізнення, навіть на 5 хвилин платиш штраф, але ж салон знаходиться в центрі міста і можна не встигнути через затори

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Робота не складна, але вимагає посидючості, як і при будь-якій роботі з дзвінками. Правда люди ввічливі, і не лаються по телефону

Что можно улучшить: Поки що мінусів на цій роботі не побачила

косметолог

Работает в компании меньше года Львiв

Плюсы: Людське ставлення від керівництва, зарплату видають під час, цікава робота

Что можно улучшить: Складно пробиватися по рейтингу, потрібно прикладати багато зусиль

Работает в компании меньше года Львов

Плюсы: Відмінне місце розташування, графік підлаштовується під тебе практично, багато вільного часу, хороша зарплата

Что можно улучшить: Бракує корпоративів і якихось общеколлектівних заходів

Помічник косметолога

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Не дивлячись на маленький час праці в салоні, зрозуміла що це цікаве місце. Гарні відношення між керівництвом та косметологами, безкоштовне навчання, всю заробітну плату видали як і обіцяли вчасно та повною

Что можно улучшить: Не зручний для навчання графік

Помічник косметолога

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Це була краща робота на даний момент мого життя. Поперше взяли без досвіду, платили гарні гроші і давали вибирати графік. По друге це відношення гарні в колективі. І найголовніше - мені дали гарні рекомендації хоча поспішно змінила місто роботи з своїх обставин

Что можно улучшить: Нарікань немаю

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Імпонує підхід керівництва та рейтингова система: всім дали однакові умови і вже хто краще віддається роботі той і отримує більше грошей. Зручний графік дозволяє допомогати вдома і мати час на себе

Что можно улучшить: нема місця де поїсти чи відпочити від клієнтів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Зручний графік, нормальний колектив, досить висока заробітна плата і платять вчасно

Что можно улучшить: Більше семінарів чи курсів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Керівництво робить все щоб працівники були задоволені: рейтингова система, висока зп, корпоротиви, семінари

Что можно улучшить: Не зовсім зручний графік для навчання

Красота — это большая сила

Специализация NaVa — коррекция возрастных изменений кожи лица. Комплексные программы NaVa предусматривают интенсивный салонный уход и ежедневный поддерживающий домашний уход. Выбор программы зависит от индивидуальных потребностей кожи и предпочтений относительно коррекции эстетических несовершенств. Интенсивные курсовые программы применяются два раза в год. Остальное время рекомендуется использовать поддерживающий уход за кожей по индивидуальным показателям.