NaVa, центр красоты (НаВа)

4,6
4,9
4,8
4,6

Фото NaVa, центр красоты

Отзывы о NaVa, центр красоты

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Не дивлячись на маленький час праці в салоні, зрозуміла що це цікаве місце. Гарні відношення між керівництвом та косметологами, безкоштовне навчання, всю заробітну плату видали як і обіцяли вчасно та повною

Что можно улучшить: Не зручний для навчання графік

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Це була краща робота на даний момент мого життя. Поперше взяли без досвіду, платили гарні гроші і давали вибирати графік. По друге це відношення гарні в колективі. І найголовніше - мені дали гарні рекомендації хоча поспішно змінила місто роботи з своїх обставин

Что можно улучшить: Нарікань немаю

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Імпонує підхід керівництва та рейтингова система: всім дали однакові умови і вже хто краще віддається роботі той і отримує більше грошей. Зручний графік дозволяє допомогати вдома і мати час на себе

Что можно улучшить: нема місця де поїсти чи відпочити від клієнтів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Зручний графік, нормальний колектив, досить висока заробітна плата і платять вчасно

Что можно улучшить: Більше семінарів чи курсів

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Керівництво робить все щоб працівники були задоволені: рейтингова система, висока зп, корпоротиви, семінари

Что можно улучшить: Не зовсім зручний графік для навчання

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Керівництво відноситься як до людини, і якщо хочешь розвиватися вони дають всі умови. Гарна ЗП та графік

Что можно улучшить: Поки все подобається

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Цікава та не важка робота, що може стати хобі яке добро оплачується, нажаль друга вагітність змінила мої плани щодо нави, проте враження з цієї роботи залишились гарні

Что можно улучшить: Нема до побалакати з дівчатами

Косметолог

Работает в компании меньше года Львов

Плюсы: Отличная зарплата и берут без опыта работы. График позволяет уделять время ребенку и учебе

Что можно улучшить: Высокие требования к внешнему виду (ухоженность, одежда)

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Коли звикаєшь до такої роботи, то змінюєшься - завжди на позитиві, слідкуєшь за собою як професіонал, вишукано вдягаєшься, навчаєшься спілкуватися з різними класами людей. Як приємний бонус висока заробітна плата та зручний графік

Что можно улучшить: Я була всім задоволена

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Висока зарплата, чудовий колектив, цікава робота, на яку беруть навіть без досвіду та навчають

Что можно улучшить: Не дуже зручне розташування

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Я відкрила в себе любов до косметології завдяки цьому салону, почала розвиватися, бо для цього керівництво зробило все можливе - семінари, додаткова інформація. Зарплата висока, якщо працювати і не лінитися

Что можно улучшить: Мене все влаштовує

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Чудові відношення у колективі, зарплата досить висока та виплачується без затримок, зручне місце розположення салону

Что можно улучшить: Нема де посидіті з колегами та відпочити

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Ненабридлива робота, висока заробітна плата, зручний графік та розташування салону

Что можно улучшить: Не звична для мене рейтингова система

Работал в компании Львів

Плюсы: цікава робота для такої людини яка завжди хоче розвиватись. точно це не робота з паперами. все живо та активно,а продажі є продажі. треба працювати завше будти в тонусі

Что можно улучшить: покращити можна щоб рівень відсотків не залежав від кількості продаж послуг)

консультант))

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: Сподобалось відношеня директриси, така хороша жінка. Дуже мудра і багато знань дала саме вона!

Что можно улучшить: Придумати особливий графік для тих хто вчиться)))

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: ріст по кар'єрі і саморозвиток. Багато чого відкриваєш нового в людях. Стаєщ ніби психологом і багато інформації зі свефи сучаної косметології, що зараз дуже актуально і дохідно

Что можно улучшить: з тим, що іноді треба влаштовувати щось цікаве щоб розрядитися

продавець консультант

Работал в компании меньше года Львов

Плюсы: зарплата і прцюеш по пів дня

Что можно улучшить: зробити різноманіття

продавець, консультант

Работал в компании меньше года Львів

Плюсы: В салоні краси працювати як по мені не всіх будуть брати. Все так на високому рівні, зарплати вище ніж в магазині брендового одягу то точно

Что можно улучшить: мені важко відкриватись не зі всіма можу знаходити спільну мову

стажер косметолога

Попытка трудоустройства Львів

Плюсы: Красивий салон, стильний і для тих, кто ходить не просто так побавиться а вирішити якісь проблеми з обличям. Навчання повне надають для тих що ніколи в такій сфері не працював. Ставка тішить. а %% якщо відповідаєш рейтингу вище чим в Києві.

Что можно улучшить: забрати ті конкурсні відбори

продавець-консультант

Работает в компании меньше года Львів

Плюсы: Тут дійсно платять за роботу так як і розповідають на співбесідах. Графік в поррівнянні з іншими працями для мене дуже зручний

Что можно улучшить: Якісь можна було би ігри командні придумати чи розваги поїхати разом відпочити колективом

Красота — это большая сила

Специализация NaVa — коррекция возрастных изменений кожи лица. Комплексные программы NaVa предусматривают интенсивный салонный уход и ежедневный поддерживающий домашний уход. Выбор программы зависит от индивидуальных потребностей кожи и предпочтений относительно коррекции эстетических несовершенств. Интенсивные курсовые программы применяются два раза в год. Остальное время рекомендуется использовать поддерживающий уход за кожей по индивидуальным показателям.