Работа в Universal Bank

Отзывы сотрудников о компании Universal Bank

Ми – сучасний універсальний банк, що надає широкий спектр послуг.

Наш стратегічний напрямок - якісне обслуговування українського бізнесу.

Наше бачення – органічне зростання, що базується на бездоганній репутації та високому професіоналізмі нашої команди.

Наше завдання – постійно покращувати банківські відносини з нашими клієнтами
на всіх рівнях співпраці з ними.

Статутний капітал банку складає
3,102 млрд грн, ми є членом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та маємо високий довгостроковий кредитний рейтинг з відміткою «uaAA» за оцінкою «Кредит Рейтинг».

В нашому Банку є можливість навчанння та розвитку!

• Дистанційне навчання -онлайн бібліотека;
  • Внутрішні програми з розвитку співробітників - майстерність презентації, Time-management, комунікаційні навички тощо;
  • Внутрішні спеціалізовані програми - відповідно до посади співробітників;
  • Залучення зовнішніх тренінгових компаній

Професійне зростання співробітників - це один з пріоритетів у роботі Банку.

Корпоративна культура:
1) Universal Bank брав участь в благодійному марафоні «Пробіг під каштанами» і отримав масу позитивних емоцій.
Тим паче, що кошти, зібрані в рамках проекту, спрямовуються на придбання необхідного обладнання та витратних матеріалів для Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

2) Universal Bank має багату корпоративну культуру. Щороку ми святкуємо безлiч свят, серед них вже традицiєю є День вишиванки

3) В Universal Bank існує щорічна традиція допомагати тим, хто найбільше потребує тепла і підтримки.
В цьому році, в рамках благодійної допомоги від Банку для соціально-реабілітаційного центру "Надія" (м. Лубни) були закуплені меблі до їдальні та ремонт даху.
Крім цього, співробітниками була ініційована поїздка до дитячого центру із солодкими подарунками та веселими іграми.
Дуже приємно розуміти, що завдяки щиросердній команді співробітників Universal Bank змогли подарувати діточкам, позбавленим батьківської любові, справжнє новорічне диво!

Альфа-Банк
Тинькофф