Західний Буг, ПП

Фото Західний Буг, ПП

Отзывы о Західний Буг, ПП

Плюсы:

нові пріколи економ пропозиція.за доїзди на бригаду нерахують.завдяки скомороському бригадиру РАГУЛЮ який ще мало наївся.хто робив то знає що маєм наувазі(наївся)бо тому кашкету завидно що нам давали пальне а він мусів КРАСТИ та БРЕХАТИ.ну ну ще і ДОТЕБЕ дійде черга

Плюсы:

Наш народ не хоче жити і працювати в рабстві,всі хто працює чи працював в пп Західний Буг любить і поважає їх за високопродуктивну техніку,бажання досягати високих врожаїв,точне землеробство,введення новітніх технологій..Але ми всі люди і хтось має сімї хто просто дівчат чи хлопців на яких тоже потрібно приділяти час,а ні їсти де попало,додому приходити коли всі сплять або взагалі раз в тиждень…А чому центральний офіс цього не робить а вже всі за 5 хв до обіду чекають щоб рванути до дверей чи по закінченню робочого дня,чого офіс двіжує на морях а ми на ремонт збираємо по 2 роки чи ще на щось…Ніхто не спорить зарплати ВАВ робота супер але ми ЛЮДИ а не РОБОТИ скоротіть ще трошки а тоді побачити як помаленьку впадети…

Плюсы:

в усіх підрозділах мужикам за доєзди нармально видають талони на пальне,а в скоморохах мало того шо затримують,то ше й найобують(Шкраба доїзди не ставить)сам був там в командіровці всі працівники жаліються.

Плюсы:

Нормальні люди туди не підуть працювати , тяжко найти спільну мову з людьми які нічого не розуміють тільки понти ганяють там працюють великими начальниками колишні начальники колгоспів які вони по розвалювали і обікрали то яке майбутнє в цієї фірми ?

Плюсы:

Что можно улучшить: По при всі негативні відгуки — цей максимально не відповідає дійсності. Можливо, і був одиничний випадок непорозуміння, але на відмінну від інших господраств, це підприємство відповідально відноситься до виплати орендної плати, робить це вчасно та в повному обсязі, має за девіз «ми з орендодавцями будуємо довготривалі доброзичливі стосунки». Швидше за все, ви справу при отриманні зерна мали не з юристом (так як колектив юристів професійний), а письмова відмова передбачається не підприємством, а законодавством. Напишіть письмовий запит на юридичну адресу, долучіть документи, які підтверджують ваше право на землю і ви обов’язково отримаєте вчасно кваліфіковану відповідь та пораду. А то знаєте, як буває, люди по 5-10 років оформляють спадщину, а потім приходить рішення суду, що син з батьками судиться за той пай.

Плюсы:

Вибадково зайшов, просто здивований які не добрі у нас люди !!! Готові продати один одного ! І не судіть, то й не будете суджені; не осуджуйте, то й не будете осуджені! народ дивіться на себе,а не осуджуйте когось! Бо за весь наклеп і погані слова в адресу інщих в майбутньому треба буде відповідати !!!

Плюсы:

там ше й до підбору кадрів цікаво підходять. оголосили конкурс на заміщення посади юриста, виставили вимоги як для справжніх фахівців, шось там думали, в носі кулупалися… а прийняли на роботу начальника вик Юрка Ференса, якого вигнали за взятку з державної роботи. який із нього знавець права? який із нього цивіліст? тільки взятки брати вміє…хоча ні. раз вигнали — значить не вміє.

Гидотна кантора, шоб там малий марцінко не казав. він же не шарить шо працює там лише завдяки таткові.

Сам там працював, знайшов іншу роботу і покинув той колгосп. НЕ ПОПАДАЙТЕСЯ !!!

ПП «Західний Буг» – аграрна компанія, основним напрямком діяльності якої є вирощування зернових, технічних та кормових культур, їх зберігання та реалізація.