Скарбниця, сеть ломбардов

Фото Скарбниця

Отзывы о Скарбниця

Работал в компании меньше года Стрый

Плюсы: 1. Найпозитивнішим моментом, у моєму випадку, був колектив (керівництво в рахунок не йде). Народ… респект… приємно було з вами працювати. Стояли один за одного горою.
2. Зарплатня нараховується повністю на карту Авалю. Жодних конвертів. Хто хвилюється про розмір пенсії, Вам сюди.
3. У мене, як у продавця за сумісництвом, була можливість першим дізнаватися ціни на товар, який приходив у магазин при ломбарді. А те, що було в гарному стані й дешевше, ніж на ринку, я міг купити, собі чи для перепродажу. Нічого протизаконного, але можна було підзаробити.
4. Експерт сидить у броньованому приміщенні. Але у мене складалось враження що я знаходився у консервній банці.
5. Постійно відкриті вакансії в багатьох містах України. Це пов'язано із плинністю кадрів.
6. До Скарбниці можна потрапити, грубо кажучи, "з вулиці". Досвіду роботи не потрібно, освіти не потрібно. Це можна назвати плюсом, але водночас це ілюзія, оскільки буде купа співбесід, навчання і екзаменування де все одно буде дуже жорсткий відбір.
От вам і всі плюси. Сильно, чи не так?!

Что можно улучшить: 1. З першої співбесіди на вас копають ніби ви влаштовуєтесь в ЦРУ.
2. Навчання під час якого просто вибухає мозок, і котре несе купу непотрібної теорії, яка згодом в своїй більшості не знадобиться. Якщо ви пройшли відбір, закінчили навчання але з якоїсь причини відмовились працювати на Скрабницю, можете сміливо йти в спецслужби.
3. Тут вчать брехати клієнтам, дивлячись їм у вічі, обдирати людей до нитки, нездорової конкуренції, адже, чим менше отримає твій напарник, тим більш отримаєш ти. І ще багато іншого.
4. Клієнтський контингент на 90% наркомани, алкаші, ігронавти і цигани – неадекватні люди, грубо кажучи. Якщо у вас проблеми із стресостійкістю, в Скарбницю краще не йдіть.
5. Графік і об'єми виконуваної роботи бажають бути кращими.
6. Захмарна зарплата, яку так возвеличують ***, не така вже і велика. Якщо перерахувати функції, які виконує працівник ломбарду Скарбниця: оцінювач, касир, продавець, консультант, психолог, колектор, архіваріус, прибиральниця, – то зарплатня взагалі виглядає мізерною.
7. Механізм нарахування зарплатні повністю невідомий і досить туманний. Конторські будуть "вазмущатса", ніби з нарахуваннями все ясно, формули розписані. Ну, добре, раз так…хоча. Я просто роздруковував платіжки і показував знайомим бухгалтерам, котрі в багатьох моментах просто чесали собі потилицю.
8. Платіжки, щоб ви знали, всупереч закону, не надаються працівникам в затвердженій паперовій формі, а просто висвічуються в 1С в електронному вигляді. Розумні люди інформували, що так робиться для можливості корекції інформації в спірних моментах. Спитаєте, як так? Працівник роздруківку під розписку не дістав. Відповідно в майбутньому можлива будь-яка зміна, будь-якої цифри.
9. Оплата понаднормових годин, святкових днів і роботи в заслужені вихідні абсолютно відсутня. Скільки працював стільки і заплатили. Але коли викликають на роботу, повинен з'явитися.
10. Кількість відпрацьованих годин на місяць у будь-якому випадку буде не менше 240, хоча нормою є 160-170. Про понаднормову працю читайте вище.
11. Розвинена система штрафів. Штрафи існують на всі можливі випадки життя. При тому, що преміювання фактично відсутнє.
12. Навіть у вільний час, коли вся можлива робота виконана, експерт не має права займатися своїми справами. Книжку читати не можна, телефоном бавитись не можна. Відразу штраф.
13. Цілодобово на вас дивляться камери, а на багатьох відділеннях пишеться ще й звук. Відділ КРУ постійно шукає ваші промахи, котрі Вам вилізуть штрафами від 200-300 грн.
14. Суть деяких штрафів взагалі нікому не зрозуміла і ніхто не може їх пояснити, але їх все одно стягнуть. Так звані, планові поповнення бюджету.
15. Несправну техніку, котру ви приймали, в будь-якому випадку повісять на вас. Ніхто не стане з'ясовувати, що з нею сталося: чи на Новій Пошті розбили.
16. Соц.пакет у компанії відсутній повністю, включно з відпустками, лікарняними і т.д.
17. Експерт не застрахований. Він сидить на пороховій бочці. Не дай Боже щось загорілось чи стало зле, то помирай смертю хоробрих, ніхто не допоможе, а у всьому винен сам експерт.
18. Експерт добу знаходиться в приміщенні, не маючи права покидати його навіть на обід.
19. Обіду як такого не існує. По регламенту його ніхто не може заборонити, але керівництво слідкує за тим, щоб робота йшла безперебійно. Особисто я плював на це, ставив табличку "технічна перерва" і на півгодини йшов обідати.
20. На відділеннях штучно відсутня можливість отримання вхідної кореспонденції. Отже, ви не зможете офіційно подати жодну заяву чи звернення. Як, наприклад, у моєму випадку: юристи компанії просто тягали мене за ніс. Єдиний варіант – відправляти заяви рекомендованим листом із повідомленням про отримання на юридичну адресу компанії.
21. Перспектива росту в компанії дорівнює нулю. З мого досвіду: на посаду завідуючих відділень і керівників деяких відділів, вибирали виключно "шісток". Відповідно, можна зробити висновок що совісні, принципові і культурні працівники по службі не просуваються. Хіба що в окремих випадках.
22. У разі спірних ситуацій КРУшники, ITшники і юристи Скарбниці придумають, підкорегують і накопають на вас стільки інформації, що ви спітнієте.
Сподіваюсь, негативні пункти 6, 9-12, 14-22 змусять вас 1000 раз подумати, перед тим як влаштовуватись на роботу до цього безпринципного працедавця, офіс-менеджери котрого не дотримуються жодних моральних, совісних і людських правил.

Эксперт

Работает в компании 3-5 лет Киев

Плюсы: 1. Всегда вовремя выплачивается з/п, за последний год дважды поднимали зп. При средних показателях отделения выходит 8-9 тыс. на карточку, в удачный месяц до 12. Максимум получал 15, получили премию от руководителя за хорошую работу.
2. За 3.5 года меня ни разу не оштрафовали ни за что (имею в виду дисциплинарные штрафы). Только по делу, и то на первый раз всегда устное предупреждение. Натупил еще раз-ну прости, тебя предупреждали. Если сотрудник опаздывает без предупреждения на час-два, а потом плачет что его оштрафовали...то это нелепо как минимум.
3. Оборудование рабочих мест хорошее, остальное зависит от вас. Хотите нормально работать-организуйтесь, трясите хозотдел. У нас на отделении и чайник, и микроволновка, и холодильник, и даже кофеварка, можно жить. Все решается.
4. При графике сутки/двое можно совмещать с другой работой при желании.
5. Не тупите и будет вам счастье! Со мной вместе проходил собеседование мужик 30+ лет, не знающий, что такое % и сколько 1% от 200. Тоже потом дулся, что не взяли.

Что можно улучшить: 1. Реально очень много зависит от того, кто будет вашим руководителем, так как у них очень разный подход! "Генеральной линии партии" в этом вопросе нет. Если руководитель нормальный, и вы работаете как положено, вы никогда не услышите слова штраф!
2. . Центр техотдел работает на "****, главное выставить ндм а там трава не рости. Могут выставить предмет эксперту, даже если он полгода лежит на магазине. Но! Неоднократны случаи, когда продавцы на магазине перекидывают запчасти с рабочех техники и вешают на эксперта, но это уже вопрос, куда поедет ваша инкассация, если там нормальные люди, то все не так плохо.
3. Страдающим клаустрофобией не советую идти сюда работать.
4. Видеонаблюдение, но это и минус и плюс. К нему привыкаешь, вычисляешь мертвые зоны, да и все. Зато однажды видео спасло меня от клиента мошенника, пытавшегося развести меня на деньги, мол я его обсчитал.
5. Клиентура в буквальном смысле "от депутатов до дегенератов". Алкота, игроманы, наркоманы - постоянный клиенты техники. На золоте получше, но тоже по разному. При нормальном отношении и клиенты нормально к вам относятся в большинстве. Можно даже полезные знакомства приобрести при желании.
6. Коллектив-как повезет (впрочем как и везде). Мне повезло.

эксперт-оценщик

Работает в компании 3-5 лет Одесса

Плюсы: Зимой в тепле, летом в холоде, з\п во время. Работаю четыре года, зп один раз задержали, во время майдана на 1 день...График 70% 1\2, иногда когда кто-то в отпуске или болеет, то 1\1 получается, но там и ЗП ваша выше. В свободное время работайте где то еще. Я работаю в регионе, у меня за сутки чистыми выходит ставка 240грн + все зависит от веса золота в вашем сейфе...В среднем в месяц 4500-6000. Плюс за два выходных спокойной не напрягаюсь работаю еще. Минусы разве что, в отношении заведующих на месте. Рабочее место на пятерочку твердую, ремонт и все такое. Кредитная спилка вообще удобная вещь. Технику можно купить с хорошей скидкой. Коллектив супер, ребята все хорошие. Коллцентр девчонки вообще золото, приятно разговаривать с ними) Карьерный рост разве что проблема, но если у вас на отделении будет 10кг золота, то там зп 10+ у каждого будет, зачем тот карьерный рост. Минус в том что всегда требуют выполнение планов, если не выполнил, ответишь за это штрафом. Техники вообще элита, ребята как вареники в масле ( не считая НДМов, ну то уже дело сугубо личное, кто как принимает). У меня на отделении техник работает 3\3, получает свои 8тыс, и дурака валяет большую часть времени. Не говорю уже про всякого рода "мутки", с которыми больше 10тыс грн выходит. В общем, компания хорошая, стабильная, как никак больше 20 лет на рынке, рекомендую всем, кроме лентяев.

Что можно улучшить: Отношение заведующих на местах

"Скарбниця" - первый коммерческий ломбард

Ломбард "Скарбниця" предлагает свои услуги на рынке с 1992 года. На данный момент насчитывается более 270 отделений на территории всей Украины.
Предоставляются услуги кредитования под залог. Залогом могут быть драгоценности, бытовая и офисная техника, строительное и рыбацкое снаряжение, предметы искусства.
Более детально ознакомиться с перечнем предоставляемых услуг можно на официальном сайте компании или же прочитав отзывы о работе «Скарбницы».

Хотите работать в компании?

Работа в Скарбнице – это постоянный карьерный рост, поиск новых идей и решений.
Компания предлагает множество интересных вакансий в различных городах Украины среди них:

• кредитный эксперт;
  • специалист по работе с клиентами.

Основные требования к соискателю: наличие высшего образования, навыки работы на ПК, коммуникабельность и стрессоустойчивость. Кроме того, потенциальный работник должен быть готов поехать на обучение в Киев.
Сомневаетесь, стоит ли обращаться в компанию «Скарбниця». Отзывы сотрудников помогут вам решить эту проблему. Ознакомившись с ними, вы сможете принять решение, подходят ли вам условия работы в компании или же нет. Помните, своевременное прочитанные отзывы о работодателе, помогут вам сберечь свое время и силы при поиске работы.