Работа в ЛЮКСОПТИКА

Отзывы сотрудников о компании ЛЮКСОПТИКА

Пермь,
Отличная команда. Лояльное руководство,: всегда услышит, поддержит, пойдет навстречу. Дружный, сплочённый коллектив. Хорошая школа обучения и наставничества. Уважительное отношение к каждому сотруднику
Мотивацию и условия труда.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ЛЮКСОПТИКА

Рекомендуют ли сотрудники компанию ЛЮКСОПТИКА для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию ЛЮКСОПТИКА для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ЛЮКСОПТИКА оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ЛЮКСОПТИКА оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ЛЮКСОПТИКА оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 1 оценки.

ЛЮКСОПТИКА – найбільша мережа оптик в Україні, справжній супермаркет окулярів на будь-який смак та ціну.

Ми любимо окуляри та людей в окулярах, ми любимо все, що пов’язано із здоров’ям та красою ваших очей. Вже 25 років ми з любов’ю даруємо кожному можливість бачити світ у всіх його барвах, віднайти власний стиль і навіть стати трішки щасливішим.

Сьогодні Люксоптика – це понад 170 магазинів-оптик по всій країні. Саме тут можна отримати консультацію лікаря, пройти діагностику зору, замовити лінзи або окуляри за рецептом, перевірити зір дитині або купити найкрутіші в світі брендові окуляри.

Команда – наш найбільший скарб. Ми любимо, те що ми робимо – і це нас об’єднує!

«Люксоптика» завжди:

• офіційне працевлаштування;
  • своєчасна та гідна заробітна плата;
  • додаткові бонуси і винагороди;
  • спеціалізоване і бізнес-навчання;
  • професійні, кар'єрні розвиток і визнання;
  • комфортні умови роботи.

Станьте частиною нашого світу – світу любові, турботи про здоров’я та красу очей.

Л'Этуаль
Детский Мир