ДатаКолл (DataCall)

4,4

Фото ДатаКолл

Отзывы о ДатаКолл

Работал в компании меньше года Винница

Плюсы: Єдиний плюс - це доброзичливий колектив. На цьому плюси закінчуються.

Что можно улучшить: Підвищення заробітної плати, більш якісніше підбирати супервізорів, зробити нормальну вентиляцію, розширити туалету кімнату та кухню, позбутись штрафних санкцій, бути чесними і справедливими!!!

Оператор обробки

Работает в компании 1-2 года Винница

Плюсы: В Датаколлі є всі необхідні умови для комфортного перебування: просторий офіс, обладнана мікрохвильовками і великою кількістю місць для сидіння, кухня, туалети в яких завжди є туалетний папір і достатня кількість кабінок, самі робочі місця мають досить непоганий вигляд, хоча сама техніка (ноутбуки) досить застарілі і при навантаженні більшому ніж мінімальне, можуть почати зависати (але це ще як кому пощастить). В компанії культивуються відкритість, товариськість, взаємодопомога і всі співробітники намагаються цьому слідувати. Всі вітаються між собою, і працівники-оператори і інший персонал підтримують привітні відносини. Також компанія організовує різні культурно-масові заходи: походи в боулінг, футбольні матчі, а корпоративи то які! Загалом, в плані умов праці і колективу - все супер.

Что можно улучшить: Мінуси.
До мінусів можна віднести саму специфіку роботи. Робоча психологічно важна, кожен день телефонує до 200 людей на оператора, і лише половина з них хочуть отримати консультацію, інші - вилити негатив.
Крім того, вважаю, що співробітникам надають неякісне поверхневе навчання на проектах окрім банківского. Знову ж таки, на проектах такого типу можуть навіть дати штраф, що взагалі не зовсім законно, то ще й за те, про що не попередили, або не донесли до відому. Типу "незнання правил не звільнює від відповідальності".
Ще, за час роботи, помітила що не кожному проекту щастить мати відповідального, розумного супервізора. Іноді дивують випадки, коли супервізор намагається уникнути відповідальності, або не знає тієї інформації, знати яку - його обовя'зок.
Отже. По-перше,потрібно збільшити термін навчання нових співробітників, а деяких претендентів взагалі відсіяти, для того щоб оператори були більш кваліфікованами, і компанія (а як наслідок і оператори) не отримувала штрафів за некоректні консультації. По-друге, на відповідальні посади підбирати відповідальних людей. І звісно час від часу моніторити рівень знань самих супервізорів, а не лише операторів.

операто

Работает в компании меньше года Винница

Плюсы: Пишу отзыв потому, что начитавшись того, что тут написано становится обидно и неприятно за компанию, где работаю.
Ребята, работа в колл-центре легкой не бывает. Здесь вам не будут платить деньги просто за то, что вы приходите в офис. Но здесь можно многому научиться. Все наши супервайзеры были когда-то операторами и работают не меньше операторов, но и работа интереснее.
Когда вы приходите на работу в колл-центр, вас никто не спрашивает о вашем образовании, о прежнем месте работы. Это дает возможность устроиться очень многим людям.
Кстати, на первом же собеседовании офис всем показывают, потому убедиться где правда, а где ложь - очень легко.
Мой вам совет - приходите, смотрите сами, общайтесь с людьми, знакомьтесь с условиями. Только так вы составите свое мнение.

Что можно улучшить: Надо все таки работать, а не просто приходить и уходить.

консультант банка

Работает в компании 1-2 года Винница

Плюсы: Я не працюю у ДатаКолл, там працює мій чоловік.
До цього працював у банку, скоротили, довго шукав роботу і так як нічого не було вирішив піти пацювати консультантом на телефон, не особливо хотів, але мала дитина і я в декреті -довелось.
Хочу вам сказати що його тепер звуть в банк, а він йти туди не хоче. Працює у на складному проекті, якийсь банк, часто жаліється на клієнтів, але зарплата вища ніж те що йому пропонуєть і те, що було до цього.
Колектив хороший, бо їх всіх сама тепер знаю. Тому хочу сказати що кому як, але нам Датаколл допоміг у складні часи, тепер раджу всім пробувати себе на цьому проекті у Датаколлі.

Что можно улучшить: Все ок.

Оператор "Нова Почта"

Работал в компании Вінниця

Плюсы: Компанія не варта навіть уваги!! Умови додають дуже не комфортні як для людей так і для них самих,Система завжди лагає хочуть щоб люди робили все одночасно за що потім як людина помиляється дають штрафи!, Людей обманюють на гроші , З/П завжди затримують добавляють завжди правила нові , не цінують робітників саме тому дата колл найбільше дає робочих місць томущо люди які там працювали всі тікають! Їм потрібні роботи які будуть втягувати весь негатив людей! Тому не рекомендую нікому йти працювати в дата колл!!! Збережете і нерви і здоровя!! Всім дякую за увагу.

Что можно улучшить: Начальству людьський фактор

оператор

Работал в компании 1-2 года Винница

Плюсы: Як компанія в цілому досить не погана, всі умови для праці є, тільки бажання.....що стосується безпосередньо до проекту на якому працює оператор, все індивідуально, є свої плюси та мінуси....

Что можно улучшить: покращити лише систему вентиляції, там є з цим проблема)))))

оператор

Работал в компании меньше года Винница

Плюсы: Очень дружная команда, много учить нужно сначала, но это потом оправдывается.
Супервайзер помогает со всем разобраться. Есть разные смены. Крутые корпоративы!!!

Что можно улучшить: Хотелось бы улучшить рабочее место.

DataCall- голос Вашей компании.

DataCall представляет собой аутсерсинговый контакт – центр, специализирующийся на предоставлении услуг в сферах:

• Приема заказов;
  • Предоставление горячей линии;
  • Технической поддержки;
  • Информационной линии;
  • Поддержки потребителей и т.д.

Благодаря тому, что специалисты компании выполняют свою работу на высшем уровне, с ними работают крупнейшие организации Украины. «Дата Колл» имеет дело, как с небольшими заказами, так и с проектами национального масштаба. В 2014 году компания была признана лучшим работодателем города Винница. А какова же ситуация внутри фирмы? Какие условия создает для своих специалистов работодатель?

Отзывы о работе DataCall со стороны клиентов и сотрудников.

Об этом и многом другом можно узнать из отзывов о работодателе. Отзывы сотрудников DataCall ответят на вопросы, на которые работодатель не всегда сможет или не захочет дать ответ, например, как обстоят дела с отношениями внутри коллектива? Оплачиваются ли больничные листы? Выплачивается ли вовремя заработная плата? Имеется ли возможность реального карьерного роста? Какие конфликтные ситуации возникают на работе?

Для того, чтобы работа в DataCall соответствовала всем ожиданиям и планам соискателя, необходимо ознакомится с мнениями людей, которые там работали или работают. На основании отзывов можно понять, подходит ли потенциальному работнику условия, предоставляемые руководством DataCall.